הנהלת חשבונות

כמה עולה להגיש הצהרת הון?

קיבלתם הצהרת הון להגיש? הצהרת הון הינה דו"ח המהווה צומת דרכים חשובה במערכת היחסים של כל עסק מול רשויות המס. לכן, כשממלאים הצהרת הון כדאי לעשות זאת בכובד ראש ועם עזרת מומחה בלבד. נכון הדבר במיוחד כשמדובר בהצהרת הון ראשונה שמהווה נקודת יחוס לכל שאר ההצהרות שתדרשו להגיש בעתיד.

הצהרת הון נחשבת למורכבת יותר מדו"ח שנתי ולכן עולה יותר. מחירה של הצהרת הון עולה בין 1,000 ועד ל 3000 ₪ וזה תלוי בפרמטרים שונים.

הגורמים המשפיעים על מחירה של הצהרת הון

  • סוג היועץ – האם דובר ברואה חשבונות, יועץ מס או מנהל חשבונות? רואה חשבונות נחשב בדרך כלל ליקר יותר. אם אתם מנהלים חברה קטנה, עוסק מורשה או פטור, עדיף לפנות ליועץ מס.
  • מורכבות הצהרת ההון – תכניות חיסכון, הלוואות, נכסים, זכויות ומטלטלים רבים הופכים למשימת איסוף, מיון וחישוב לא פשוטה. לכך אפשר לצרף סיפור כלכלי ארוך ומפותל הדורש מאמץ נוסף וזה יעלה יותר.
  • הצהרת הון ראשונה – הצהרה ראשונה הינה רגישה ומורכבת יותר ולכן תעלה יותר.
  • סוג הקשר – לקוחות קבועים מקבלים הקלות שונות מהיועץ שלהם ואילו לקוחות מזדמנים נאלצים בדרך כלל לשלם את המחיר המלא כמקובל. אם הגעתם עם בקשות נוספות ואתם מעוניינים לעבוד שוטף, סביר להניח שתקבלו הנחה נדיבה.

למידע נוסף על הצהרת הון צרו קשר במספר 050-7343977. כמשרד מנוסה וותיק ליעוץ מס נשמח לעזור לכם עם הצהרת ההון שקיבלתם למלא ונדאג שהקשר שלכם עם מס הכנסה יתחיל ברגל ימין.

ליעוץ נוסף בנוגע לכמה עולה להגיש הצהרת הון? - צלצל עכשיו 050-7343977 או צור קשר בפניה מקוונת
נושאים נוספים
ייעוץ מס
הנהלת חשבונות
החזרי מס
[ הצהרת הון ]
חשבות שכר

צור קשר
השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם
שלח