תחומי עיסוק

שירות של יועץ מס ניתן בזמן אמת ובתגובה מהירה לפעילות העסקית שלך. הקשר בין יועץ המס לבין הלקוח הינו קשר שוטף וביחד אנו משיגים מעקב שוטף וצמוד על פעילות העסק ותגובה מיידית לשינויים החלים בו כתוצאה מתמורות עסקיות, או גורמים אחרים אשר משפיעים על העסק. אנו יודעים לעשות זאת.

משרדנו מתמחה בחישובי מס לעצמאים, החזרי מס לשכירים, תיאומי מס, חישוב ניכויי מס, הקמת עסקים, עריכת דוחות וייצוג מול רשויות המס והבטוח הלאומי בישראל. אנו מיומנים בניצול סך הכלים החוקיים, על מנת למקסם את יכולת החיסכון שלך בתשלום מס, ודואגים שהחיכוך בינך ובין רשויות המס יהיה מינימלי ככל האפשר.

קרא עוד על ייעוץ מס

כאשר מומחים עוסקים בהנהלת חשבונות של העסק שלך הם יכולים לעזור לך לנצל במקסימום את כל הטבות המיסים הקיימות בחוק. הנהלת החשבונות תהפוך לכלי ניהולי ממדרגה ראשונה ותשמש ככלי עזר לקבלת החלטות עסקיות. כאשר הנהלת החשבונות יעילה תוכל להיעזר בה להרמת העסק החדש או להתייעלות בעסק הקיים.

הנהלת חשבונות נכונה כוללת בתוכה פיקוח על ההוצאות וההכנסות שלך. הפקת דוחות תקופתיים המכילים מידע על העסק שלך ומראים באופן ישיר האם עסקך מרוויח או מפסיד ובמה עליך לצמצם או להשקיע על מנת שהעסק יהיה רווחי ויעיל.

קרא עוד על הנהלת חשבונות

כל מי ששילם מס הכנסה, מומלץ שיברר האם הוא זכאי לקבלת החזר מס מרשויות המס, או חברות הביטוח. ניתן לעשות זאת לבד, אך עם איש מקצוע מיומן המתמחה בתחום הייעוץ לחברות ולעסקים תוכלו לקבל תוצאות טובות יותר.

החזרי מס מגיעים לכם מסיבות שונות כמו חישובים שגויים של ניכוי המס, קרובי משפחה עם לקויות למידה עם הפרעות קשב וריכוז, תשלומים של קרני פנסיה, קופות גמל ועוד.

קרא עוד על החזרי מס

בתחילת כל פעילות עסקית, צפוי כי הבעלים יידרש להגיש הצהרת הון, שפירושה, דין וחשבון על רכוש והתחייבויות. הצהרת הון מציגה את כל הרכוש המשפחתי של הבעלים, בגיבוי המסמכים הרלוונטיים, כך שמתקבלת תמונה כללית, אך עם זאת מדויקת למדיי על ההון של בעל העסק בראשית דרכו העסקית.

את הצהרת ההון יש לערוך בתיאום עם יועץ מס על מנת לעמוד, מבעוד מועד, על כל אותן אי התאמות בין הסטאטוס החשבונאי בפועל לבין התוכן המדווח בהצהרה.

קרא עוד על הצהרת הון

המשרד מספק שירותי שכר לעצמאים ולחברות, הכוללים הפקת תלושי משכורת, ביצוע דיווחים שוטפים לחברות הביטוח ולקופות הגמל והכנת קובץ העברה למס"ב.

כמו כן מספק המשרד מענה לשאלות שונות בענייני שכר ודיני עבודה.

קרא עוד על חשבות שכר
השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם
שלח