ייעוץ מס

שירות של יועץ מס ניתן בזמן אמת ובתגובה מהירה לפעילות העסקית שלך. הקשר בין יועץ המס לבין הלקוח הינו קשר שוטף וביחד אנו משיגים מעקב שוטף וצמוד על פעילות העסק ותגובה מיידית לשינויים החלים בו כתוצאה מתמורות עסקיות, או גורמים אחרים אשר משפיעים על העסק. אנו יודעים לעשות זאת.

משרדנו מתמחה בחישובי מס לעצמאים, החזרי מס לשכירים, תיאומי מס, חישוב ניכויי מס, הקמת עסקים, עריכת דוחות וייצוג מול רשויות המס והבטוח הלאומי בישראל. אנו מיומנים בניצול סך הכלים החוקיים, על מנת למקסם את יכולת החיסכון שלך בתשלום מס, ודואגים שהחיכוך בינך ובין רשויות המס יהיה מינימלי ככל האפשר.

המנהלים וצוות העובדים מיומנים לטפל באופן שוטף ויעיל בנתוני העסק ודואגים להגיב מיד ובזמן אמת לפעילות העסקית. בעל עסק המסתייע ביועץ מס זוכה לליווי מקצועי ומיומן. אנו מלווים את בעל העסק באופן שוטף, ומידי פעם עורכים בפגישות יזומות בהן אנו דנים עם בעל העסק על מצב עסקו, מציעים דרכים לשיפור הפעילות העסקית, דרכים לחסכון במס, התגברות על נקודות כשל וצווארי בקבוק עתידיים. כך יכול בעל העסק לנהל את עסקו מתוך הבנה כי יועץ מס מיומן ומקצועי מסייע לו באופן הדוק בניהול עסקו.

שאלות נפוצות בנושא ייעוץ מס

האם עוסק פטור צריך להגיש דוח שנתי?

בוודאי. העוסק הפטור נדרש להגיש דו״ח שנתי למס הכנסה. בנוסף, נדרש גם להגיש הצהרה על מחזור העסקאות השנתי למע"מ. בשונה מעוסק מורשה וחברה שאלו נדרשים להגיש דוחות חודשיים או דו חודשיים למע"מ.
קרא עוד

האם עוסק פטור צריך יועץ מס?

עוסק פטור הינו נישום אשר פטור מגבייה ותשלום מע"מ אך לא מתשלום מיסים אחרים, לרבות מס הכנסה וכן ביטוח לאומי.
קרא עוד

עשה ואל תעשה בעת ביקורת ניהול ספרים בעסק

עשה ואל תעשה בעת ביקורת ניהול ספרים בעסק - טיפים והוראות למקרה של ביקרות ניהול ספרים בעסק
קרא עוד
צור קשר
השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם
שלח