החזרי מס

כל מי ששילם מס הכנסה, מומלץ שיברר האם הוא זכאי לקבלת החזר מס מרשויות המס, או חברות הביטוח. ניתן לעשות זאת לבד, אך עם איש מקצוע מיומן המתמחה בתחום הייעוץ לחברות ולעסקים תוכלו לקבל תוצאות טובות יותר.

החזרי מס מגיעים לכם מסיבות שונות כמו חישובים שגויים של ניכוי המס, קרובי משפחה עם לקויות למידה עם הפרעות קשב וריכוז, תשלומים של קרני פנסיה, קופות גמל ועוד.

מניסיוננו במהלך השנים, נמצאו טעויות רבות הבאות לידי ביטוי בחוסר התאמה משמעותי בין ערכי הפדיון המופיעים בפוליסה לבין המצב בפועל והדבר יכול להוביל להפסד של עשרות אלפי שקלים.

יועץ מס יכול לבצע עבורכם בדיקת החזר מס הכנסה בצורה מדויקת. אנו נבקש מכם את כל המסמכים הרלוונטיים לטובת חישוב החזר מס ונערוך עבורכם דו"ח החזר מס. מומלץ ביותר לתת לאיש מקצוע המתמחה בהחזרי מס למלא את הדו"ח שכן הוא יוכל לעשות זאת בצורה מקצועית, עם רווח מקסימאלי עבורכם.

רק איש מקצוע המתמחה בתחום יכול לייצג אתכם מול רשויות המס, לענות לכם על כל שאלה ולברר עם הרשויות פרטים בנוגע אליכם בלי להתבלבל ומתוך הבנה בנושא.

לבדיקת זכאות להחזר מס

שאלות נפוצות בנושא החזרי מס

האם אפשר לקבל החזר מס על ביטוח חיים?

ביטוחי חיים נושאים עימם לא מעט הטבות מיסוי ובכך מהווים חלק חשוב מתכנון מס. התנהלות נכונה מול רשות המיסים מאפשרת לנישומים לצמצם את נטל המס ולתרגם את החיסכון לביטחון. קיים מנעד רחב של סוגי ביטוחי חיים כשהנפוץ מכלם הינו ביטוח "ריסק" המשמש כערבות להלוואות גדולות כמו משכנתא.
קרא עוד

האם ניתן לקבל החזר מס על הפסדים בבורסה?

בוודאי! מס רווחי הון שמקורם ממסחר בורסה עומד בשנים האחרונות על 25 אחוז ומנוכה כמס במקור באופן אוטומטי במהלך מימוש רווחים. לכן, כשמפסידים ניתן לקבל החזר מס לפחות מהחלק שנוכה. זאת אומרת שאם ממשתם נכסים בשוק ההון ושילמתם מס רווחי הון, יש ביכולתכם לדרוש חלק מהכספים או את כולם במקרה ובהמשך השנה התעוררו הפסדים.
קרא עוד

מי זכאי להחזרי מס?

החזר מס מגיע לכל מי ששילם למס הכנסה יותר ממה שנדרש על פי חבות המס. זה נכון לגבי שכירים וגם עצמאים. מספר חודשים לאחר סוף שנה מגישים עצמאים (וגם חלק מהשכירים) דו"ח שנתי למס הכנסה (טופס 1301). במס הכנסה בודקים את הדו"ח ואם מתברר ששילמתם יתר על המידה תקבלו החזר בהתאם ישירות לחשבון הבנק.
קרא עוד
צור קשר
השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם
שלח